Neslihan Ağca

image111

Kısaca;

  İTÜ İşletme Mühendisliği 2003 mezunu olan Neslihan Ağca, farklı sektörlerde süreç iyileştirme, proje yönetimi, ürün geliştirme, değişim yönetimi, kalite yönetimi, iş geliştirme, İK, eğitim, yetkinlik, mentorluk yönetimi gibi pek çok alanda başarılı çalışmalara imza attı.


Türkiye'nin ilk Türkçe e-grup servisinin geliştirilmesi, Hasar Yönetimi alanında uçtan uca çözüm sağlayan Hasar Merkezi uygulamasının geliştirilmesi, Türkiye'de ilk defa Hasar Yönetimi iş kolunun başlatılması, online açık azaltma onarım takip sistemi Tamir İşleri portalinin ve iş modelinin geliştirilmesi, "Çevik Yetkinlik Yönetimi”, IT birimi için oluşturulmuş ilk "Teknik Mentorluk Programı” çalışmaları arasından verebileceğimiz örnekler.


Neslihan 16 yılı aşan iş hayatının paralelinde, bir yandan profesyonel koçluk ve eğitmenlik alanında da yol aldı. Bu kapsamda ICF Approved Coach Specific Training Hours (ACSTH) ve Accredited Coaching Training Program (ACTP) eğitim programlarını tamamladı. 


2017 yılından itibaren birikimleri ile kurumlara ve bireylere danışmanlık, eğitim ve koçluk hizmetleri sunarak değer katma ve yeni değerler kazanma peşinde.